Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг завершив п’ятиденний візит до Східної Азії у четвер, 2 листопада 2017 року, відвідуванням Корейської демілітаризованої зони (DMZ). Генеральний секретар побував у Командуванні сил ООН, де його ознайомили з деталями кризи, спричиненої Північною Кореєю, і він зустрівся з представниками Південної Кореї, США і ООН.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наголосив, що глобальні загрози вимагають глобальних відповідей, під час зустрічі з пресою в Інституті вивчення політики ASAN у четвер, 2 листопада 2017 року. Генеральний секретар закликав до дипломатичного, політичного і економічного тиску на Північну Корею, щоб змусити її відмовитись від своїх ядерних озброєнь і балістичних ракет. Наголосивши на важливій ролі партнерств НАТО, пан Столтенберг оголосив новий план партнерства між Альянсом і Республікою Корея.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у середу, 1 листопада 2017 року, розпочав дводенний візит до Республіки Корея для обговорення спільних проблем безпеки і поглиблення партнерства Альянсу з Сеулом.

Сьогодні, 31 жовтня 2017 року, старший радник НАТО з питань дітей і збройних конфліктів – Рішуча підтримка, Свен Дорніг узяв участь в дебатах Ради Безпеки ООН щодо дітей у збройних конфліктах.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у вівторок, 31 жовтня 2017 року, завершив триденний візит до Японії виступом в Японському національному прес-клубі в Токіо. Пан Столтенберг підкреслив, що дестабілізуюча поведінка Північної Кореї становиь загрозу для міжнародного миру і безпеки, і що НАТО солідарна зі своїми партнерами в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг окреслив політику Альянсу щодо Азіатсько-Тихоокеанського регіону – в тому числі Північної Кореї, в своїй промові в Токіо у вівторок, 31 жовтня 2017 року. Виступаючи в Японському національному прес-клубі, він описав зміни «географії небезпеки», які призвели до того, що нині багато «викликів, які постають перед нами, мають глобальний характер». Визнаючи загрозу миру і безпеці з боку Північної Кореї, пан Столтенберг закликав Пхеньян «відмовитись від своєї ядерної програми раз і назавжди», «призупинити розробку балістичних ракет» і «утриматись від подальших випробувань». Він також зазначив, що «НАТО рішуче підтримує мирне розв’язання кризи на Корейському півострові шляхом переговорів».

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг прибув до Токіо з триденним візитом, підсилюючи давнє партнерство Альянсу з Японією.

Очолювана заступницею Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер, Північноатлантична рада (NAC) в п’ятницю, 27 жовтня 2017 року, за участю представників країн-учасниць КФОР з країн членів Альянсу і Європейського союзу, зустрілась з командувачем КФОР генерал-майором Джованні Фунго, директором дорадчо-зв’язкової групи НАТО, бригадним генералом Ральфом Гофманном, Рустемом Берішею, керівником Сил безпеки Косова, та іншими міжнародними організаціями в Косові (ООН, ЄС і ОБСЄ).

Програма НАТО «Наука заради миру і безпеки» (SPS) вперше підтримує багаторічний дослідницький проект з Алжиром. Новий проект допоможе розробити інноваційну систему виявлення на допомогу в боротьбі проти тероризму, залучаючи до практичної співпраці ключових партнерів.

Вищі національні посадовці, відповідальні за військові закупівлі, зібрались у Бельгії для обговорення багатонаціональної співпраці і підтримки пріоритетів НАТО на Нараду національних керівників у галузі озброєнь (CNAD) в штаб-квартирі НАТО 26 жовтня 2017 року.