Кораблі НАТО зі складу Постійної військово-морської групи II прибули в Чорне море в середу 4 березня 2015 року з метою тренування разом з суднами болгарських, румунських і турецьких військово-морських сил. Навчання буде включати в себе моделювання ППО і вправи з протичовнової боротьби, а також імітації нападів на невеликі судна і основні маневри керування судном.

 

«Вправи та навчання, які ми будемо проводити з нашими союзниками в Чорному морі, дозволяє нам підготуватися до проведення місії НАТО, яка може бути потрібна у разі виконання Альянсом свої обов’язків з колективної оборони», сказав американський контр-адмірал Бред Вільямсон, який командує цією групою. Група в даний час складається з флагмана USS Vicksburg (США), HMCS Fredericton (Канада), TCG Turgutreis (Туреччина), FGS Spessart (Німеччина), ITS Aliseo (Італія) і ROS Regina Maria (Румунія). Ці потужні морські сили НАТО забезпечують морський контроль, мають можливості протичовнової боротьби і ППО.

Розгортання групи в Чорному морі відбувається у відповідності з міжнародними конвенціями в якості запланованого візиту для підтримки навчання і союзників у Чорному морі. Група повернеться в Середземне море в кінці цього місяця, щоб відновити патрулювання, яке сприяє морському контролю в регіоні.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.