Експерти з п'яти країн Центральної Азії та Афганістану зібралися 2 та 3 березня 2015 року в Ашхабаді для участі в конференції НАТО на тему «Мир і стабільність в Центральній Азії і Афганістані: погляд з нейтрального Туркменістану».

Цей захід високого рівня, організований спільно з Міністерством закордонних справ Туркменістану та Офісу зв'язку НАТО в Центральній Азії, є безпрецедентним в історії партнерства Туркменістану з Альянсом.

Він був четвертим із серії заходів під егідою НАТО, присвячених 20-й річниці програми «Партнерство заради миру» в державах-партнерах Центральної Азії. Крім того, він був включений в офіційну програму заходів Туркменістану, присвячених «Року нейтралітету і миру» в 20-річчя резолюції Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй щодо визнання нейтралітету країни.

Заступник міністра закордонних справ Туркменістану Бердиніяз Мятиєв відкрив захід, в той час як Спеціальний представник Генерального секретаря НАТО по Кавказу і Центральній Азії Джеймс Аппатурай виступив перед учасниками по відеозв'язку з штаб-квартири НАТО.

Серед учасників були посадові особи та експерти з широкого кола установ, у тому числі Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури, Інституту держави і права при Президентові Туркменістану, Інституту міжнародних відносин та Міжнародного гуманітарного університету.

Експерти з Афганістану, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Узбекистану та США, а також представники Регіонального центру ООН з превентивної дипломатії в Центральній Азії, Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй, Європейського союзу і Організації з безпеки і співробітництва в Європі також виступили на цьому заході.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.