Варна, Болгарія – кораблі НАТО зі складу Постійної військово-морської групи II прибули у Варну в зв’язку з запланованим візитом під час прибуття групи в Чорне море.

 

Під керівництвом контр-адмірала Бреда Вільямсона група в даний час складається з флагмана USS Vicksburg (CG 69), HMCS Fredericton (FFH 337), TCG Turgutreis (F 241), FGS Spessart (A 1442), ITS Aliseo (F 574) і ROS Regina Maria (F 222).

Група перебуває в Чорному морі в рамках регулярного розгортання флоту в регіоні, щоб гарантувати союзникам НАТО свої обов’язки з колективної оборони. У процесі кораблі групи навчаються разом з кораблями з болгарських, румунських і турецьких військово-морських сил.

 «Наші моряки раді відвідати Варну і взаємодіяти з людьми, які представляють це місто і країну», сказав контр-адмірал Вільямсон. «Більше того, ми з нетерпінням чекаємо на навчання разом з професійними моряками болгарського флоту."

Відвідуючи порт керівництво зустрінеться з місцевою владою Болгарії та посадовими особами військово-морського флоту для обговорення численних питань, що становлять спільний інтерес, включаючи проведення тренування в Чорному морі.

Моряки групи також матимуть можливість познайомитися з багатою культурою та історією околиць і взяти участь в добровольчій діяльності, перш ніж повернутися в Чорне море, щоб тренуватися з болгарських ВМС і підтримувати морську бузпеку в регіоні.

Болгарія стала членом НАТО 29 березня 2004 року, разом з Естонією, Латвією, Литвою, Румунією, Словаччиною та Словенією.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.