Генеральний секретар Йенс Столтенберг підкреслив важливість партнерства Альянсу з Йорданією в переговорах з його Величністю Королем Абдулою II в штаб-квартирі НАТО в понеділок 9 березня 2015 року. Після зустрічі з Генеральним секретарем, король обговорив регіональні виклики безпеці з союзними послами на засіданні Північноатлантичної ради.

Пан Столтенберг підкреслив, що союзники НАТО і Йорданія стикаються з тими ж викликами і загрозами безпеці, включаючи тероризм і екстремізм, поширення зброї масового знищення і наслідки, до яких привели держави, що не відбулися.

Генеральний секретар висловив співчуття народу Йорданії у зв’язку з останнім варварським вбивством ІДІЛ йорданського пілота, і підкреслив, що жахливі дії, до яких вдаються екстремісти, підтверджують, що ми повинні співпрацювати навіть тісніше.

Пан Столтенберг вітав ключову роль Йорданії у сприянні регіональній безпеці, назвавши країну силою стримування і особливим партнером для НАТО. Йорданія взяла участь в очолюваних НАТО місіях в Афганістані, Боснії та Лівії. Йорданія є першою серед країн Середземноморського діалогу, яка приєдналася до Сил реагування НАТО. НАТО також співпрацює з Йорданією, щоб побудувати свій військовий потенціал і підтримувати навчання для інших партнерів у регіоні.

Генеральний секретар і посли заявили, що вони з нетерпінням очікують на ще глибшу співпрацю з Йорданією в майбутньому.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.