Посли НАТО і двадцять два партнери зустрілися в Раді євроатлантичного партнерства в середу 11 березня 2015 року для обміну думками щодо поточної ситуації в Україні. Під головуванням Генерального секретаря НАТО Йенса Столтенберга, засідання було скликане на прохання України.

Зустріч, на якій був присутній посол Росії в НАТО, відбулася майже через рік після незаконної анексії Криму Росією, яку союзники НАТО не визнають.

Країни Ради євроатлантичного партнерства (РЄАП) висловили глибоке занепокоєння з приводу триваючого конфлікту в Східній Україні, закликаючи Росію вивести свої війська і припинити підтримку сепаратистів. Всі члени РЄАП домовилися, що повна реалізація Мінської угоди залишається єдиним шляхом до мирного врегулювання конфлікту. Генеральний секретар Столтенберг підкреслив, що угода про припинення вогню залишається крихкою і її порушення триває. Він сказав, що всі сторони повинні дотримуватися Мінської угоди, у тому числі Росія, чия підтримка сепаратистів ще більше підігріває конфлікт. В якості першого кроку, він закликав до «відведення важких озброєнь від лінії зіткнення, яке має бути прозорим і контрольованим», з повним доступом спостерігачів ОБСЄ.

Союзники та інші учасники РЄАП також засудили незаконне і нелегітимне приєднання до Росії Криму і закликали Москву змінити курс.

Генеральний секретар НАТО заявив, що «стабільність усього євроатлантичного регіону була підірвана, оскільки важливими є національний суверенітет і мирне вирішення конфліктів, цінності, які всі члени РЄАП зобов'язалися підтримувати». Пан Столтенберг підкреслив, що основний документ Ради євроатлантичного партнерства містить спільне зобов'язання сприяти розвитку миру і стабільності в євроатлантичному регіоні. Він закликав усіх членів РЄАП поважати ці фундаментальні принципи.

 

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.