Генеральний секретар Йенс Столтенберг обговорив проблеми безпеки з Верховним головнокомандувачем Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генералом Філіпом Бредлавом і взяв участь у конференції високопоставлених воєначальників під час візиту до Стратегічного командування ОЗС НАТО в Європі в середу 11 березня 2015 року. Він подякував командирам за чудову роботу союзних військ в умовах дуже складної і невизначеної обстановки. «Щодня вони гарантують безпеку для наших народів», сказав він.

 

Генеральний секретар зазначив, що агресивні дії Росії проти України підірвали після закінчення холодної війни порядок безпеки в Європі. Він підкреслив, що угода про припинення вогню в Східній Україні залишається найкращою основою для мирного врегулювання конфлікту. Пан Столтенберг додав, що угода про припинення вогню діє, але залишається нестійкою. «Ми бачили відведення важкого озброєння, однак пункт призначення залишається незрозумілим», сказав він. Генеральний секретар закликав усі сторони забезпечити спостерігачам ОБСЄ «надання інформації, свободи пересування і гарантії безпеки, які вони вимагають», щоб вони змогли засвідчити повне виконання Мінської угоди.

У відповідь на виклики на сході і півдні НАТО забезпечує зміцнення колективної оборони з моменту закінчення холодної війни, сказав пан Столтенберг. «Ми збільшуємо Сили реагування НАТО від 13 000 до 30 000 військових» і «створюємо новий 5000 загін швидкого реагування, деякі підрозділи якого зможуть розпочати дії протягом 48 годин». Він також додав, що НАТО створює шість центрів командування і контролю в країнах Балтії та трьох інших східних союзниках, з метою координації підготовки та навчань і полегшення швидкого підкріплення.

Генеральний секретар заявив, що Альянс «продовжить цей курс», згадавши про прибуття кораблів НАТО в Чорне море, розгортання флоту США в Балтійському регіоні для навчання, а також майбутнє тренування восени, що, як очікується, буде найбільшим для Альянсу за багато років – за участі більш ніж 25 000 військовослужбовців. «Ці заходи є оборонними та у відповідності з нашими міжнародними зобов'язаннями», сказав пан Столтенберг, додавши: «Ці штаби і наш Верховний Головнокомандувач в Європі генерал Бредлав відіграють ключову роль у цих зусиллях».

 

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.