У рамках меморандуму про співпрацю між департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації та громадською організацією «Українсько-Словацький Центр Партнерства» продовжується сумісна діяльність в напрямку діючих міжнародних освітніх програм для учнів та студентів навчальних закладів Миколаївщини.

 

Так, 12 березня 2015 року в Чорноморському державному університеті імені Петра Могили та Миколаївському вищому професійному училищі технологій та дизайну відбулись зустрічі таких осіб: президента «Українсько-Словацького Центру Партнерства» Михайла Колібабчука, екс-воєнкома Херсонської області генерала-майора Станіслава Слободяника, представників громадського об’єднання «Громадський Союз Миколаївщини» Миколи Линчаковського та Ігоря Бєлого із студентським та учнівським активом вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста Миколаєва.

У ході заходу представники громадських організацій представили студентській та учнівській молоді проект «НАТО-квест», у рамках якого передбачено проведення інтерактивного конкурсу про НАТО. Учні та студенти дізналися про створення нового інформаційно-дискусійного простору у мережі Інтернет, яке дозволяє молоді не тільки отримувати об'єктивну інформацію про діяльність НАТО, ознайомлюватися з історією розвитку Альянсу, але й активно залучатися до співпраці, взаємодії, сумісних заходів між Альянсом та нашою країною.

Проект «НАТО-квест» надає можливість кожному учаснику протягом 100 днів отримувати бали за правильно надану відповідь на запитання вікторини, використання мобільного додатку та формування команди. Переможці квесту отримають рiзноманiтнi призи, головний з яких – поїздка до штаб-квартири НАТО в Брюсселі та на військові бази інших європейських країн Альянсу.

Для 10 найбільш активних студентів та учнів Миколаївської області також гарантований відпочинок у літньому таборі, що безкоштовно надається почесним консулом Литви у Херсонській та Миколаївській областях Віктором Поповим.

Присутні наголосили на важливості співробітництва, висловили пропозиції щодо формування тренерської команди у складі психологів та активної молоді Миколаївщини для літнього табору. У рамках співпраці найближчим часом планується підписання тристороннього договору між департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації, ГО «Українсько-Словацький Центр Партнерства» та ГО «Громадський Союз Миколаївщини».

 

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.