Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг прийняв участь у панахиді в соборі Святого Павла в Лондоні в п'ятницю 13 березня 2015 року, яку також відвідала Її Величність Королева Єлизавета II, на честь увічнення пам’яті жертв та вшанування внеску британських військових і цивільних осіб, які допомогли зробити Афганістан більш стабільною країною. Зустрівшись з прем'єр-міністром Девідом Кемероном на Даунінг-стріт 10, Генеральний секретар сказав: «Я щиро вдячний за вашу багаторічну участь у нашій місії в Афганістані», і подякував Великобританії за її вклад в Альянс в цілому.

Пан Столтенберг заявив, що НАТО стикається з новими викликами як на сході, так і на півдні, «агресивна Росія порушує міжнародне право і дестабілізує Східну Україну, насильство і безлади поширюються по всьому Близькому Сходу та Північній Африці». Він підкреслив, що відповіддю на ці виклики є міцний Альянс. Називаючи Великобританію «вірним союзником», Генеральний секретар сказав: «Ми високо цінуємо лідерство, яке Великобританія проявляє в Альянсі, і ми розраховуємо на це лідерство і в майбутньому».

Він подякував Великобританії за її вагомий внесок в операції НАТО, що зміцнили колективну оборону в східній частині Альянсу, і пропозицію стати основою для нових сил швидкого реагування. Він також високо оцінив Великобританію за те, що вона продовжує інвестувати в основні резерви і залишається серед тих союзників, які відповідають стандартам НАТО щодо витрат 2% ВВП на оборону.

Генеральний секретар також зустрівся з міністром оборони Майклом Фаллоном для огляду прогресу у здійсненні важливих рішень, прийнятих на самміті в Уельсі у вересні минулого року.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.