Кораблі НАТО зі складу Постійної військово-морської групи II продовжують перебувати в Чорному морі, як і було заплановано. Після відвідин порту у Варні, Болгарія, 7-8 березня, група прибула з візитом до порту в Константі, Румунія.Під час візиту до порту керівництво групи зустрілося з місцевою владою Румунії та посадовими особами військово-морського флоту для обговорення численних питань і з приводу проведення навчання з румунським військово-морським флотом в Чорному морі. Навчання включає в себе імітацію ППО і вправ з протичовнової безпеки, а також імітацію атаки на невеликі судна і основні маневри керування судном.

«Тренування і вправи, які ми виконували разом з нашими союзниками в Чорному морі, готують нас до проведення місії НАТО, що може стати необхідною для забезпечення зобов'язань з колективної оборони», сказав контр-адмірал Вільямсон, командувач групи.

На даний час група включає в себе USS Vicksburg (CG 69), HMCS Fredericton (FFH 337), TCG Turgutreis (F 241), FGS Spessart (A 1442), ITS Aliseo (F 574) і ROS Regina Maria (F 222). Вона перебуває в Чорному морі в рамках регулярного розгортання флоту в регіоні, в повній відповідності з міжнародними конвенціями. Група повернеться в Середземне море в кінці цього місяця, щоб відновити патрулювання і забезпечити безпеку в регіоні.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.