Генеральний секретар Йенс Столтенберг вітав прем'єр-міністра Молдови Кирила Габуріча в НАТО в понеділок 16 березня 2015 року, який прибув для переговорів щодо зміцнення партнерських відносин між Альянсом та Кишиневом. Називаючи Молдову «цінним партнером НАТО», Генеральний секретар підкреслив, що «всі союзники НАТО підтримують суверенітет, незалежність і територіальну цілісність Республіки Молдова, і поважають її конституційний нейтралітет».

Під час зустрічі прем'єр-міністр та Генеральний секретар зробили наступний крок на шляху до створення Ініціативи щодо підвищення оборонного потенціалу Молдови. «Ця Ініціатива допоможе вашій країні модернізувати сфери оборони і безпеки», сказав пан Столтенберг. Він також зазначив, що Молдова погодилася на «вражаючий» Індивідуальний план дій партнерства з Альянсом, а НАТО як і раніше «буде підтримати Молдову в усіх областях реформ, які вона обрала».

«Ми вважаємо, що розвиток нашої співпраці буде корисним як для Молдови, так і для НАТО», сказав Генеральний секретар, додавши, що «в рамках співпраці з НАТО, Молдова може зробити її збройні сили більш професійними, і забезпечити більший вклад у мир».

Пан Столтенберг також подякував прем'єр-міністру за внесок Молдови в місію НАТО в Косово. «Все, що ви робите, показує, що Молдова є справжнім прихильником миру, стабільності і співпраці в євроатлантичному регіоні», сказав він.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.