Під час візиту до Оттави 23 березня 2015 року Генеральний секретар НАТО Єнс  Столтенберг подякував Канаді за її вагомий внесок в Альянс. «Канада є відданим союзником і сильним учасником у забезпеченні міжнародної безпеки», сказав він. Пан Столтенберг підкреслив, що «Канада відіграє важливу роль у прийнятті рішень і допомагає у створенні міцного зв'язку між Європою та Північною Америкою».

Під час зустрічей з прем'єр-міністром Стівеном Харпером, міністром закордонних справ Робом Ніколсоном і міністром оборони Джейсоном Кенні Генеральний секретар обговорив поточну обстановку в сфері безпеки та адаптацію НАТО до нових викликів. У ході переговорів учасники зосередилися на наслідках агресивних дій Росії проти України, а також поширенні нестабільності на Близькому Сході і в Північній Африці. Лідери домовилися, що в ці смутні часи сильний і готовий до дій Альянс залишається важливим для транс-атлантичної безпеки. «Ми цінуємо ваше швидке рішення задіяти військові сили, літаки і кораблі, щоб зміцнити нашу колективну оборону у зв'язку з агресивними діями Росії в Україні, а також в якості вашого внеску в боротьбу міжнародної коаліції з ІДІЛ», сказав Генеральний секретар прем'єр-міністру Харперу.

Пан Столтенберг також віддав належне Канаді за участь її сил в операції МССБ НАТО в Афганістані. Він високо оцінив Канаду за її постійну фінансову допомогу афганським силам безпеки.

Генеральний секретар також відвідав Музей канадської війни. У меморіальному залі музею, пан Столтенберг поклав вінок до Меморіалу і могили Невідомого солдата для вшанування пам’яті всіх канадців, які служили і загинули під час виконання службових обов'язків.

 

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.