У понеділок 30 березня 2015 року Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що він є «переконаним прихильником тісного співробітництва між Європейським Союзом і НАТО» і що можна досягти більшого, «якщо ми будемо тісніше співпрацювати». Він звернувся до Комітету у закордонних справах та підкомітету з питань безпеки та оборони Європейського парламенту.

Пан Столтенберг зазначив, що Європейський союз і НАТО – «це дві різні організації з різними завданнями і різними обов'язками, але у нас є також дуже багато спільного. Ми – дві організації, які поділяють ті ж самі цінності, стикаються з тими ж самими проблемами і загрозами».

 «Співпраця між Європейським союзом і НАТО завжди мала істотне значення, але я гадаю, що сьогодні дужо важливо, щоб ми зміцнювали нашу співпрацю, тому що ми живемо в час значних змін в середовищі безпеки. Ми бачимо нові загрози і нові виклики, що йдуть зі сходу, як наслідок агресивної поведінки Росії, відповідальної за агресію в Україні, і з півдня, Близького Сходу та Північної Африки, – варварське насильство і терористична діяльність ІДІЛ, що близька до наших кордонів», зазначив Генеральний секретар НАТО.

Пан Столтенберг виділив три області, в яких він бачить великий потенціал для розширення співпраці між НАТО та Європейського Союзу. Перша область – це «підвищення обороноздатності разом через зміцнення нашої оборони у зв’язку з виникненням нових загроз, таких як, наприклад, гібридна війна».  Друга – це «підвищення обороноздатності разом з нашими сусідами – на півдні та на сході». І третя – «інвестиції в оборону».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.