1 квітня 2015 року Агентство НАТО з підтримки стане Агентством НАТО з підтримки та закупівель. Завдяки цьому Агентство отримає нові розширені можливості, які включатимуть в себе всі аспекти системи закупівель від початкового придбання.Місія Організації НАТО з підтримки та закупівель полягає у забезпеченні гнучкого, ефективного та економічно вигідного придбання, в тому числі закупівель зброї; логістики; оперативних і допоміжних систем та послуг для союзників НАТО, військового керівництва НАТО і країн-партнерів, індивідуально і колективно, в мирний час, в період кризи та війни, щоб підвищити боєздатність і гнучкість збройних сил, контингентів та інших організацій, відповідно до директиви Північноатлантичної ради.

Агентство НАТО з підтримки та закупівель володіє повним спектром логістики і можливостей придбання, які відповідають 21 сторіччю, в рамках однієї організації, щоб допомогти союзникам НАТО і партнерам збільшити ефективність їх оборони та логістики. Від придбання і підтримки до оперативної логістики, можливості Агентства, продукція і послуги використовують інтегровані закупівлі та логістичні рішення для підтримки існуючих і майбутніх потреб союзників і партнерів.В даний час Агентство може запропонувати ще більш ефективний спектр послуг з проектування, придбання, логістики та закупівлі для систем озброєння, а саме:

• система закупівель та управління циклом,
• підтримка операцій і навчань,
• стратегічне транспортування і зберігання,
• логістичні послуги та управління проектами,
• контроль витрат палива.

Реорганізація підтримки, що має відповідати новим можливостям, відбуватиметься протягом найближчих місяців і Агентство буде в змозі приєднатися до нових закупівельних програм.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.