Як стало відомо проекту НАТО КВЕСТ: Країни НАТО підтримують Україну у конфлікті з Росією, і ця допомога включає не лише фінансову й гуманітарну, але й навчально-військову та збройну складову.

Про це повідомив радник міністра освіти і науки Сергій Пархоменко під конференції «ПЕРСПЕКТИВИ ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ» на історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка.
«Британські військові проводять навчання наших вояків, Офіс звязку НАТО в Україні сприяє відправленню українських офіцерів на курси воєнних психологів в Брюссель, з країн НАТО нам надійшла допомога у вигляді бронемашин Saxon, Humvee, на які можна ставити український бойовий модуль, переносних радіолокаційних систем тощо. І вже в цьому році, переконаний, в Україну надійде необхідне летальне озброєння з США», - каже Сергій Пархоменко.
«Важко навіть уявити, що було б, якби Україна опинилася сам на сам із Росією без допомоги західних партнерів. Чи вистачило б тільки зусиль волонтерів? Як далеко могла б просунутися Росія? Співпраця з НАТО є ключовою, бо не можна постійно триматися лише на волі людей, які віддають останнє для фронту, та й підтримки лише державних структур не завжди достатньо, аби забезпечити армію всім необхідним», - каже заступник голови Молодіжного Націоналістичного Конгресу, співкоординатор ініціативи «Атлантичний інформнаступ» Дмитро Жмайло.
«В НАТО рішення приймаються консенсусом - всіма членами, тому дуже важливо, що в Альянсі відбувся консенсус щодо підтримки України. Фінансовий і політичний момент вже узгоджений з усіма членами НАТО, а питання надання зброї може вирішуватися кожною країною індивідуально і зараз в цьому плані також є прогрес. Якщо буде політичний консенсус, то й прийняття України до лав НАТО не буде затягуватися на невизначений термін», - відзначає представник Центру інформації та документації НАТО Світлана Ротаєнко.
Для студентів історичного факультету також було презентовано інтернет-вікторину «НАТО квест» - вперше для студентів столичних ВНЗ. Троє переможців квесту обов’язково відвідають штаб-квартиру НАТО в Брюсселі вже цього року, до того ж кращі 20 учасників вікторини від Києва отримають додаткові призи і заоохочення – електронні книги, флешки, сувеніри, можливість поїхати до літнього безпекового табору, на чому наголосила громадський діяч, меценат Вікторія Ковальчук.
За словами заступника декана Андрія Пижика, історичний факультет зацікавлений у проведенні таких заходів і надалі, тому співробітництво в напрямку євроатлантичної інтеграції з Міністерством освіти і науки, Центром інформації та документації НАТО й КНУ буде розширюватись.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.