Як стало відомо проекту НАТО КВЕСТ: Нові сили НАТО проводять перші тренування

У четвер 9 квітня 2015 року завершились перші військові навчання нових сил швидкого реагування НАТО. З вівторка (7 квітня 2015 року) по четвер більше ніж 1500 військовослужбовців взяли участь у навчаннях Noble Jump, завдання яких перевірити чи сили швидкого реагування НАТО (Spearhead Force або Very High Joint Readiness Task Force) готові до розгортання на протязі 48 годин після отримання наказу.
По всій Європі персонал штаб-квартир Хорватії, Данії, Німеччини, Угорщини, Литви, Норвегії, Словенії, Польщі та Португалії перевірив свою реакцію на виконання наказів НАТО про бойову готовність. У Чеській Республіці і Нідерландах війська та обладнання були швидко зібрані на аеродромах і залізничних станціях, щоб показати повну готовність до дій. Одиниці, що беруть участь у вправах на цьому тижні, також візьмуть участь в подальших тренуваннях в Польщі в червні.
«Військові планувальники НАТО невпинно працюють, щоб зміцнити сили реагування НАТО та задіяти нові сили Very High Joint Readiness Task Force, і сьогодні наш прогрес проявляється у швидкому розгортанні, яке ми бачимо відбувається в різних місцях Альянсу», сказав генерал Філіп Брідлав, Верховний головнокомандувач ОЗС НАТО в Європі. «Ці заходи призначені для оборони, але вони показують, що Альянс здатний реагувати на проблеми безпеки, які виникають на наших південних і східних флангах», зазначив він.
У відповідь на зміну обстановки у сфері безпеки в Європі, лідери НАТО на самміті в Уельсі домовились про створення нових військових сил швидкого реагування, призначених для оперативного реагування на нові виклики на південних і східних кордонах НАТО. Сили швидкого реагування будуть включати в себе близько 5000 сухопутних військ, з одиницями
для підтримки морських, спеціальних операцій і повітряних. Провідні одиниці нових сил матимуть можливість починати діяти на протязі 48 годин. Сили реагування Spearhead Force є частиною більшої групи сил реагування НАТО, яка налічує біля 30000 військовослужбовців.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.