Як стало відомо проекту НАТО КВЕСТ: Військово-морські сили НАТО прибули до Шотландії для навчань Joint Warrior

Шотландія – Кораблі НАТО постійної морської групи 2 (SNMG2) і постійних груп 1 та 2 з протимінної діяльності (SNMCMG1, SNMCMG2) прибули до Шотландії з метою підготовки до навчань Joint Warrior під керівництвом Великобританії.

Група SNMG2, на чолі з контр-адміралом ВМС США Бредом Вільямсоном, прибула до Фаслейну; вона складається з флагмана USS VICKSBURG, HMCS FREDERICTON, TCG GOKSU та FGS SPESSART.
Група SNMCMG2, на чолі з капітаном ВМС Італії Джованні Педжая, прибула в Глазго; вона складається з флагмана ITS EURO, TCG ANAMUR і FGS BAD BEVENSEN.
Група SNMCMG1, на чолі з військово-морським командиром Голландії Пітером Берген-Хенегувеном, прибула в Глазго; вона складається з флагмана FGS DONAU, BNS LOBELIA, FGS AUERBACH, HMS PEMBROKE, ORP MEWA, HNLMS WILLEMSTAD і HNOMS RAUMA.
«Ці навчання дають нам унікальну можливість попрацювати з нашими союзниками», сказав капітан-лейтенант Метью Хамм, оперативний офіцер USS VICKSBURG. «Більшість американських моряків тренувалися лише з іншими кораблями ВМС США; міжнародні навчання, такі як ці, можуть допомогти нашим морякам навчитися співпрацювати і досягти успіху у співпраці з флотами інших країн в складних ситуаціях».
Навчання Joint Warrior триватимуть з 11 по 24 квітня. Додаткові сили з 14 кораблів приєднаються до більш ніж 40 військових кораблів та підводних човнів і 70 літаків. В цілому, близько 13 000 співробітників з 14 країн беруть участь у навчаннях.
Навчання забезпечує комплексну скоординовану спільну підготовку завдяки підвищенню взаємодії між військами союзників і отриманню цінного досвіду внаслідок використання піхоти, військово-морських та повітряних сил. Постійні військово-морські сили НАТО будуть тестувати свої навички з протиповітряної та протичовнової боротьби, а також з проведення протимінних заходів до висадки десанту.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.