Як стало відомо проекту НАТО КВЕСТ: Генеральний секретар НАТО вітає прогрес, досягнутий Чорногорією на її шляху євроатлантичної інтеграції


В середу 15 квітня 2015 року Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вітав суттєві реформи Чорногорії, зазначивши, що вони являють собою «реальний прогрес на шляху до вступу в НАТО». Після переговорів з прем'єр-міністром Міло Джукановічем в штаб-квартирі НАТО, пан Столтенберг назвав Чорногорію «чемпіоном регіонального співробітництва», додавши: «Ви неодноразово показували, що ви поділяєте наші цінності». Генеральний секретар також подякував Чорногорії за її постійну фінансову та оперативну підтримку місії НАТО в Афганістані «Рішуча підтримка».

Прем'єр-міністр Джукановіч також бере участь у засіданні Північноатлантичної ради, щоб обговорити відносини Чорногорії з НАТО у зв’язку з рішенням у вересні минулого року щодо початку «інтенсивних і цілеспрямованих переговорів» з Подгорицею. Пан Столтенберг підкреслив, що міністри закордонних справ будуть оцінювати прогрес Чорногорії в кінці цього року, щоб вирішити питання про те, чи запрошувати країну до вступу в НАТО.
Називаючи цю зустріч «важливим кроком», Генеральний секретар зазначив, що це був шанс показати, що Чорногорія докладає зусиль в таких областях, як реформа розвідувальних служб, верховенства закону та підвищення суспільної підтримки членства в НАТО.«Країни, які приєдналися до Альянсу, мали змогу зміцнити свою демократію, підвищити їх
безпеку і зробити життя своїх громадян безпечнішим», сказав пан Столтенберг. Він підкреслив, що внаслідок цього Європа в цілому стала стабільнішою, назвавши це «реальним історичним успіхом».
«Кожна країна має суверенне право вибирати заходи безпеки», сказав Генеральний секретар, додавши, що «ми раді, що Чорногорія зробила свій вибір на користь членства в НАТО».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.