Як стало відомо проекту НАТО КВЕСТ: Заява прес-секретаря НАТО Оани Лунгеску про неправдиві і некоректні висловлювання з боку Росії

 


Багато неправдивих і некоректних висловлювань про НАТО були зроблені високопоставленими російськими чиновниками у Москві в четвер 16 квітня.

Ось факти:
Система протиракетної оборони НАТО не розроблена і не спрямована проти Росії. Система ПРО не становить загрози для стратегічного стримування Росії. Географічні та фізичні причини не дозволяють системам НАТО збивати російські міжконтинентальні ракети з натовських позицій в Румунії та Польщі. Їх можливості занадто обмежені, їх кількість занадто мала, і вони розташовані занадто далеко на півдні або занадто близько до Росії, щоб це зробити.
Мета системи ПРО – захист наших європейських союзників від можливих ракетних атак. Нещодавно досягнуті угоди з Іраном не змінюють цього.
Росія також стверджує, що НАТО провокує ескалацію напруження шляхом проведення ядерних навчань в Східній Європі. Це не відповідає дійсності. Ми ніколи не переміщували ядерну зброю в Східну Європу. Більше того, ядерна доктрина НАТО повністю відповідає Договору про нерозповсюдження ядерної зброї. Саме Росія почала використовувати свою ядерну зброю як інструмент своєї стратегії залякування.
Росія посилила ядерну риторику і активізувала свої ядерні навчання. Російські ядерні бомбардувальники літають неподалік від кордонів Альянсу. Росія також погрожує розмістити ядерні ракети в Калінінграді та в Криму. Такі дії та риторика не сприяють прозорості та передбачуваності в контексті нової ситуації безпеки у зв'язку з агресивними діями Росії в Україні.
НАТО – це оборонний союз, так у відповідь на дії Росії ми збільшили нашу військову присутність у східній частині нашого Альянсу. Ця присутність – ротаційна, захисна і пропорційна, а також вона відповідає нашим міжнародним зобов'язанням. НАТО буде захищати всіх своїх союзників проти будь-якої загрози.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.