Як стало відомо проекту НАТО КВЕСТ: Генеральний секретар: Ісландія відіграє важливу роль у зміцненні НАТО

Ісландія відіграє «особливу роль» у зміцненні трансатлантичного зв’язку Альянсу, як сказав Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у четвер 16 квітня під час візиту в Рейк'явік. «Ісландія робить вагомий внесок у НАТО і міжнародну безпеку різними способами», зазначив він.

Пан Столтенберг прибув в Ісландію, щоб обговорити питання, що стосуються забезпечення безпеки. Він говорив з прем'єр-міністром Ісландії Сігмундуром Давидом Гуннлаугссоном і міністром закордонних справ Гуннаром Брагі Свейнссоном про агресивні дії Росії в Україні та про підвищення насильницького екстремізму на Близькому Сході і в Північній Африці. Пан Столтенберг також зустрівся з Олоф Нордал, міністром внутрішніх справ, і членами парламенту Ісландії, в тому числі Ейнаром Гуфінсоном, спікером парламенту, і Біргіром Амансоном, головою Комітету у закордонних справах.
Генеральний секретар згадав про необхідність забезпечення потреби кожного союзника, що дозволило б відігравати більш активну роль у вирішенні поточних та майбутніх проблем, з якими стикається НАТО. «У цьому глобальному середовищі безпеки необхідність співпрацювати є більш важливою, ніж коли-небудь. Це вимагає реагування НАТО, і це те, що ми робимо», сказав пан Столтенберг. Він додав, що союзники більш ніж вдвічі збільшують розмір сил реагування НАТО та створюють новий 5000 загін швидкого реагування (Spearhead Force).

Візит до Ісландії почався в зоні безпеки Кефлавік, де Генеральний секретар зустрівся з ісландським персоналом і фахівцями НАТО, що беруть участь у місії спостереження за повітряним простором.
Генеральний секретар разом з прем'єр-міністром також відвідав багатоцільове судно для захисту ісландського узбережжя Thor.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.