У рамках спільної діяльності громадської організації «Українсько-Словацький Центр Партнерства» та департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації продовжується ознайомлення з діючими міжнародними освітніми програмами для студентів вищих навчальних закладів Миколаївської області.

Так, 17 квітня 2015 року в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбулась чергова зустріч президента «Українсько-Словацького Центру Партнерства»                  Михайла Колібабчука та представників громадського об’єднання «Громадський Союз Миколаївщини» Миколи Линчаковського та Ігоря Бєлого із студентами вищих навчальних закладів м. Миколаїв.

Михайло Колібабчук ознайомив присутніх з інформаційно-дискусійним інтернет-проектом «НАТО-квест», у рамках якого молодь має можливість ознайомлюватися з історією розвитку Альянсу, залучатися до спільних заходів між Альянсом та нашою країною.

Цього разу проект «НАТО-квест» інформує про можливість 20 більш активним учасникам взяти участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, який проводитиметься Посольством Литви в Україні, що виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, і Одеським національним університетом ім. І.І. Мечникова 18-19 травня 2015 року в м. Одеса.

Форум включатиме проведення інтерактивних дискусій щодо зміни середовища глобальної безпеки, нових викликів у сучасному світі, теперішньої ролі НАТО, безпекової політики України та відносин НАТО - Україна. Учасники форуму маютимуть можливість відчути себе діячами реальної політики у симуляції зустрічей у Північноатлантичній раді та Комісії НАТО - Україна, де вони ознайомляться з процесом прийняття рішень у НАТО.

Основними вимогами для участі у форумі є зацікавленість питаннями міжнародних відносин, політики безпеки, володіння англійською мовою та навчання у вищих та професійно-технічних навчальних закладах України.

У травні 2015 року також відбудеться розіграш путівок до літнього табору відпочинку та 10 найбільш активних студентів і учнів Миколаївської області, що вже зареєструвалися в інтернет-проекті «Нато-квест», гарантовано отримають можливість відпочити там, завдяки Віктору Попову - Почесному Консулу Літовської Республіки в Херсонській області.

Представники Громадської організації та адміністрації Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова обговорили перспективи подальшої співпраці.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.