Під час візиту в Данію в понеділок 20 квітня 2015 року Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг похвалив датський народ за підтримку відкритого демократичного суспільства після лютневих атак в Копенгагені, додавши, що було «важливішим захистити наші цінності, так як Європа опинилася в новому для себе середовищі безпеки, і право на європейські кордони».

Пан Столтенберг сказав, що агресивні дії Росії на території України «кидають виклик нашому баченню всієї Європи, вільної і мирної». У відповідь на виклики, НАТО зміцнює колективну оборону з моменту закінчення холодної війни, сказав Генеральний секретар, який прибув у Копенгаген для переговорів з прем'єр-міністром Хелле Торнінг-Шмідт та іншими високопоставленими чиновниками.

Генеральний секретар подякував Данії за її прихильність до Альянсу, в тому числі внесок країни у нові сили швидкого реагування НАТО Spearhead Force і системи протиракетної оборони Альянсу. Пан Столтенберг заявив, що система протиракетної оборони НАТО спрямована на захист країн-членів від загроз, що надходять ззовні євроатлантичного регіону. Генеральний секретар підкреслив, що система ПРО НАТО не розроблена і не спрямована проти Росії.

Пан Столтенберг зустрівся з міністром оборони Миколою Вамменом і поклав вінок до пам'ятника загиблих під час датських міжнародних операцій в Кастеллет. Він мав також приватну аудієнцію у Королеви Маргрете II і зустрівся з Могенсом Ликкетофтом, спікером парламенту Данії, Фолькетінгу, а також членами комітетів оборони і закордонних справ. 

Під час свого візиту Генеральний секретар також виступив з промовою і відповів на запитання студентів в університеті Копенгагена щодо важливості зміцнення НАТО у зв’язку з новим середовищем безпеки і викликами, що йдуть зі сходу та півдня. 

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.