Як стало відомо проекту НАТО КВЕСТ: НАТО і Республіка Джибуті посилюють співпрацю

НАТО і Республіка Джибуті посилили співпрацю, уклавши 22 квітня 2015 року угоду про відкриття офісу НАТО в Джибуті для підтримки операції НАТО по боротьбі з піратством «Океанський щит» (Ocean Shield) в Аденській затоці. Заступник Помічника Генерального секретаря НАТО з операцій Посол Франческа Тардіолі і Міністр закордонних справ Республіки Джибуті пан Махмуд Алі Юсуф підписали угоду.

Відкриття офісу може сприяти більш оперативному, матеріально-технічному та адміністративному координуванню. Це також послужить основою для подальшого діалогу між НАТО та Республікою Джибуті щодо потенційних партнерських заходів в сферах, що становлять взаємний інтерес, у тому числі у сфері морського середовища. Джибуті – це активний регіональний партнер, що також бере участь у запобіганні та стримуванні актів піратства. До того ж, є активним прихильником операції НАТО Ocean Shield.


Операція Ocean Shield була започаткована в серпні 2009 року і згодом була відновлена. Нинішній мандат працюватиме до кінця 2016 року. З часу запуску операції Ocean Shield НАТО тісно співпрацює з іншими суб'єктами в регіоні, в тому числі з операцією Європейського Союзу «Аталанта», з об’єднаними силами США 151 та індивідуальними країнами-учасницями. З травня 2012 року в регіоні дії операції Ocean Shield не було проведено жодної успішної піратської атаки.


Президент Джибуті пан Ісмаїл Омар Гелле відвідав штаб-квартиру НАТО 5 березня 2014 року і зустрівся з колишнім Генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.