Як стало відомо проекту НАТО КВЕСТ: Президент України затвердив Річну національну програму співробітництва Україна – НАТО на 2015 рік

23 квітня ц.р. Президент П.Порошенко підписав Указ № 238/2015 «Про затвердження Річної національної програми співробітництва Україна – НАТО на 2015 рік». Програма передбачає комплекс заходів з метою впровадження в Україні стандартів НАТО.

Згідно з Указом Президента, Кабінету Міністрів України доручено забезпечити координацію діяльності центральних органів виконавчої влади з виконання РНП. Усі органи центральної влади, які залучені до виконання Річної національної програми, мають до 10 січня 2016 року подати до КМУ звіти про виконання РНП. Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство оборони України мають забезпечити регулярне інформування громадськості про хід та результати її виконання.

З повним текстом Річної національної програми співробітництва Україна – НАТО на 2015 рік можна ознайомити за посиланням – http://president.gov.ua/documents/19352.html.

Довідково: Річна національна програма співробітництва Україна — НАТО (РНП) — документ, що є ключовим інструментом здійснення реформ в Україні за підтримки НАТО. Формат РНП ініційовано рішенням Північноатлантичної ради на рівні міністрів закордонних справ 3 грудня 2008 року. Президент України затверджує РНП, яка містить 5 розділів: політичні та економічні питання, оборонні та військові питання, ресурсні питання, питання безпеки та правові питання. До реалізації РНП залучаються центральні органи виконавчої влади, інші органи державної влади, неурядові організації. За підсумками виконання РНП сторона НАТО готує оцінку та рекомендації, які враховуються при підготовці РНП на наступний рік.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.