Як стало відомо проекту НАТО КВЕСТ: Генеральний секретар Єнс Столтенберг вітав Міністра закордонних справ Австралії Джулію Бішоп в штаб-квартирі НАТО в п'ятницю 24 квітня 2015 року, яка прибула обговорити питання, що становлять взаємний інтерес, і зміцнення відносин між НАТО і Австралією. Називаючи Австралію справжнім партнером Альянсу, Генеральний секретар підкреслив, що нинішня ситуація безпеки вказує на необхідність розширення діалогу і співпраці.

На засіданні Північноатлантичної ради, Генеральний секретар та посли союзників подякували міністру Австралії Бішоп за тісну співпрацю з Альянсом, зокрема її важливу участь в проведених НАТО місіях та операціях. Генеральний секретар висловив глибоку вдячність за підтримку і жертви Австралії в Афганістані протягом багатьох років. Пан Столтенберг також вітав участь Австралії в операції Ocean Shield, мета якої боротьба з піратством біля берегів Сомалі. Генеральний секретар також подякував Австралії за її участь в навчаннях НАТО і проектах Smart Defence («Інтелектуальна оборона»), а також за науково-технічне співробітництво.


Генеральний секретар і міністр Бішоп обговорили поточні проблеми безпеки, у тому числі агресивні дії Росії в Україні, посилення нестабільності на Близькому Сході і в Північній Африці, і загрозу повернення іноземних бойовиків. Вони погодилися, що НАТО і Австралія є сильнішими, коли разом захищають міжнародну безпеку.


Австралія є одним з п'яти партнерів – разом з Фінляндією, Грузією, Йорданією та Швецією, про які Альянс говорить, що вони зробили особливо важливий внесок в операції НАТО. На самміті в Уельсі в минулому році лідери країн НАТО домовилися поглиблювати діалог і практичне співробітництво з цими ключовими партнерами.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.