Народний депутат України Ігор Артюшенко підтримав всеукраїнський проект «НАТО квест».

Про це він заявив під час конференції «Перспективи євроатлантичної інтеграції України» в Запорізькому національному університеті.

Артюшенко зазначив, що сприяє відправленню 5 кращих учасників «НАТО квесту» від Запоріжжя на літній безпековий табір в Херсонській області. Крім того, нардеп сам зареєструвався на сайті проекту і пообіцяв підтримку поширенню інформації про квест.

«НАТО квест» - це унікальний проект, в якому ми поєднали соціальну мережу, інформаційний сайт, інтернет-вікторину і блоги – цей розділ відкриється найближчим часом», - розповідає автор проекту Михайло Колібабчук.

За словами Михайла, восени троє студентів, що протягом 100 днів набрали найбільшу кількість балів у вікторині, зможуть за рахунок Північно-Атлантичного Альянсу поїхати на екскурсію в штаб-квартиру НАТО в Брюссель. На решту учасників, окрім літнього табору та можливості поїхати в інші країни НАТО, чекають цінні призи та сувеніри – планшети, електронні книги, рюкзаки, туристичне спорядження і т.д.

«Завдяки таким проектам ми хочемо дати мотивацію молоді самій шукати відповіді на питання на тему євроатлантичної інтеграції України», - додає радник міністра освіти і науки Сергій Пархоменко.

Сергій Пархоменко зазначив, що «НАТО квест» сприятиме поінформованості населення України в перспективі референдуму щодо вступу до НАТО, озвученого Президентом України Петром Порошенко. Також радник міністра повідомив, що Україні необхідно для досягнення стандартів НАТО в першу чергу провести військову реформу.

А цю реформу будуть здійснювати не політики чи «кабінетні генерали», а ті вояки, які пройшли АТО. За даними військових з країн НАТО, бажання української сторони реформувати армію вже дає результати.

Коли оборонна галузь буде відповідати хоча б частково стандартам Альянсу, а в НАТО буде консенсус щодо перспектив нашого членства, тоді ми будемо подавати заявку на вступ. Поки нам слід добиватися статусу стратегічного партнера, - на цьому зійшлися почесні гості та учасник конференції з ЗНУ.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.