Як стало відомо проекту НАТО КВЕСТ: Генеральний секретар Єнс Столтенберг вітав Президента Хорватії Колінду Грабар-Кітарович в штаб-квартирі НАТО в середу 29 квітня 2015 року, яка прибула для проведення переговорів щодо середовища безпеки і подальшої адаптації до нього НАТО. Називаючи Хорватію «вірним союзником», пан Столтенберг подякував Президенту Хорватії особисто за її «відданість Альянсу на протязі багатьох років».

Генеральний секретар подякував Хорватії за її внесок в операції НАТО в Афганістані та Косово. Він також високо оцінив підтримку Хорватією проектів НАТО Smart Defence («Інтелектуальна оборона»). Пан Столтенберг висловив подяку за лідерство Хорватії в Південно-Східній Європі. «Ваш досвід і Ваше лідерство має важливе значення для багатьох Ваших сусідів», сказав він.

Лідери погодилися, що Росія як і раніше дестабілізує Україну, і що припинення вогню та Мінські угоди залишаються найкращим способом врегулювання конфлікту мирним шляхом. Пан Столтенберг зауважив, що криза в Україні і поширення екстремізму на Близькому Сході і в Північній Африці є новим викликом, і що НАТО буде відповідати на нього, забезпечуючи кращу підготовку для своїх сил. Генеральний секретар зазначив, що Альянс більш ніж удвічі збільшує сили реагування НАТО,  до 30000 чоловік, і створює нові сили швидкого реагування Spearhead Force, основні елементи яких можуть почати діяти на протязі 48 годин.

Генеральний секретар згадав також про те, що Хорватія припинила скорочувати свої витрати на оборону. Пан Столтенберг підкреслив, що дотримання стандарту використання 2% ВВП на оборону протягом десяти років допоможе зміцнити НАТО.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.