Лідери у гри будуть отримувати нагороди — планшети, флешки чи мобільні телефони. А переможці квесту — відвідають штаб-квартиру НАТО у Брюселі. Організатори обіцяють, що квест буде повторюватись щороку. Перші щасливці поїдуть у Європу вже цієї осені.

У Вінниці відбулася презентація інтерактивного конкурсу“НАТО-квест”. Це інформаційно-дискусійний інтернет-проект, у рамках якого молодь має можливість ознайомитись з історією розвитку цієї організації та залучитися до спільних заходів між Альянсом та нашою країною. Додаток є принципово новим видом соціальної мережі. Говорить автор розробки, президент «Українсько-Словацького Центру Партнерства» Михайло Колібабчук.

-Це постійно діюча вікторина. Яка буде відбуватися двічи на рік. Кожному учаснику, який зареєструється буде дано 100 днів для того, щоб пройти цей квест. За результатами цих ста днів буде видно в кого більший рейтинг. Будь яка дія учасника,  вона приносить бали. І в кого буде більше балів, той і переміг. Для цього треба просто завантажити додаток з сайту natoquest.org, і виконувати умови вікторини – відповідати на запитання та запрошувати нових учасників 

Взагалі-то, зазначає Михайло Колібабчук, інформуванням про Альянс має займатися міністерство інформації України. Адже, до сьогодні існує чимало стереотипів щодо НАТО. Раніше проект був презентований у Сумській, Чернігівській, Рівненській, Тернопільській, Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській та в Запорізькій областях. Найбільш активними учасниками виявилися мешканці східних регіонів. У Вінниці популяризувати інтерактивну вікторину планують у навчальних закладах, планує обласний координатор “НАТО-квесту” голова Вінницької обласної партійної організації "Народний фронт" Костянтин Кармалюк.

Перші інформаційні зустрічі вже відбулися у Вінницькому Педагогічному університеті та в декількох коледжах. - Самим цікавим виявилося те, що підлітки реально цікавилися проектом та задавали запитання по темі діяльності Альянсу. Тоді як для студентів ВИШу ця інформація була менш необхідна. Спрацьовує ряд міфів про НАТО, який десятиліттями нав”язувався ЗМІ. Тому, будемо працювати над тим, аби донести правдиву і повну інформацію, - підкреслив Костянтин Кармалюк.

 

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.