Генеральний секретар Єнс Столтенберг вітав президента Грузії Георгія Маргвелашвілі в штаб-квартирі НАТО в понеділок 11 травня 2015 року, який прибув для переговорів щодо поглиблення партнерства між Альянсом і Тбілісі. Називаючи Грузію «сильним партнером», Генеральний секретар підкреслив, що країна робить «важливий внесок у нашу спільну безпеку».

Пан Столтенберг подякував президенту за «важливу роль» Грузії в операціях НАТО протягом багатьох років, зазначивши, що Грузія в даний час є другою за величиною внеску у місію в Афганістані «Рішуча підтримка».

У зв'язку із значними оперативними внесками Грузії, керівники країн НАТО на самміті в Уельсі в минулому році визнали країну партнером із розширеними можливостями, а також створили «істотний пакет» заходів співпраці НАТО-Грузія для зміцнення обороноздатності Грузії. Генеральний секретар зазначив, що інструктори НАТО будуть підтримувати реформу оборони Грузії, і що пізніше в 2015 році в Грузії буде створено навчальний центр Грузія-НАТО. «Центр покращить здатність наших військ працювати разом», зазначив пан Столтенберг.

Президент Маргвелашвілі та Генеральний секретар також обговорили зусилля Грузії щодо прагнення країни зробити оборонний сектор більш прозорим і підзвітним. Пан Столтенберг привітав «значний прогрес, який був досягнутий», а також закликав Грузію до подальшого поглиблення демократичних реформ, зокрема зміцнення верховенства права та незалежної судової системи.

«Грузія наближається до НАТО, – сказав Генеральний секретар і додав: – Ми з нетерпінням чекаємо на продовження роботи з вами на цьому шляху».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.