Міністри закордонних справ країн НАТО знову підтвердили свою цілковиту підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і закликали Росію припинити свою дестабілізуючу діяльність на сході України. Під головуванням Генерального секретаря Єнса Столтенберга міністри країн Альянсу зустрілися зі своїм українським колегою Павлом Клімкіним під час засідання Комісії Україна – НАТО в Анталії, Туреччина, в середу (13 травня 2015 року).

«Ми рішуче засуджуємо агресивні дії Росії на сході України», –  сказав  Генеральний секретар, закликавши Росію «повністю дотримуватися міжнародного права». Пан Столтенберг також підкреслив, що «анексія Криму Росією є незаконною і нелегітимною, ми її не визнаємо і не будемо визнавати». 

Генеральний секретар також висловив занепокоєння з приводу російських «заяв про можливе майбутнє розгортання ядерної зброї і систем її доставки в Криму». Він зазначив, що НАТО «непокоять зусилля Росії з подальшого нарощування своєї військової присутності в Чорноморському регіоні», попередивши, що «це може мати подальші наслідки для регіональної стабільності».

Підкресливши, що Мінські угоди залишаються «найкращим варіантом розв’язання конфлікту», – Генеральний  секретар попередив, що ми бачимо «збільшення випадків порушення припинення вогню, в основному сепаратистами; продовження їх підтримки з боку Росії, і продовження перешкоджання роботі моніторингової місії ОБСЄ». Він наголосив, що «це суперечить Мінським угодам». 

Від імені усіх членів Альянсу Генеральний секретар закликав Росію припинити дестабілізувати схід України; припинити свою підтримку сепаратистів, вивести свої війська і озброєння з України і відвести їх від кордону і повню мірою підтримати політичне розв’язання.

Пан Столтенберг схвалив зусилля України з реформ і примирення і закликав український уряд не звертати з цього шляху. 

«Ми всіляко закликаємо уряд України продовжувати свої зусилля повною мірою», – сказав Генеральний секретар.

Він зазначив, що «наша тісна співпраця посилить здатність України захистити себе». 

Пан Столтенберг підкреслив, що «ми посилюємо нашу підтримку України в сфері командування і управління; логістики; кіберзахисту; і реабілітації поранених вояків». Він додав, що Альянс посилив своє представництво в Києві і надіслав радників на допомогу уряду України. Генеральний секретар також зазначив, що «цієї осені Україна прийматиме навчання НАТО з реагування на катастрофи». 

«Наше партнерство міцне і стає ще міцніше», – підсумував Генеральний секретар.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.