Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у четвер 14 травня 2015 року заявив, що союзники повинні тісніше співпрацювати з партнерами і такими організаціями, як Європейський Союз, для більш ефективного вирішення проблем забезпечення безпеки на сході та півдні. «Виклики, що стоять перед нами, вимагають комплексної відповіді, тому всі ми маємо працювати разом тісніше», сказав він наприкінці дводенного засідання міністрів закордонних справ НАТО в Анталії, Туреччина.

З метою обговорення довгострокових наслідків для безпеки в результаті дій напористої і непередбачуваної Росії, а також проблем, пов'язаних з екстремізмом і насильством на Близькому Сході та в Північній Африці, до міністрів закордонних справ приєднався Верховний представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні. Вони обговорили, як НАТО і ЄС можуть краще співпрацювати у протидії гібридним загрозам, що поєднують в собі традиційні атаки з диверсійними діями, кібератаками, обманом і дезінформацією. «І я, і Федеріка Могеріні вирішили доручити нашим командам активізувати співпрацю між НАТО і ЄС у протистоянні гібридним типам ведення війни», зазначив Генеральний секретар.

Пан Столтенберг заявив, що НАТО «має продовжувати адаптацію», щоб гарантувати свою готовність до будь-якого виклику. Він підкреслив, що Альянс вже реалізує найбільше зміцнення колективної безпеки з кінця холодної війни, що являє собою збільшення чисельності та швидкості сил реагування НАТО Spearhead Force. «Ми також прискорюємо процес прийняття рішень, покращуємо обмін інформацією і зміцнюємо кібероборону», сказав Генеральний секретар.

Міністри також обговорили шляхи розвитку співробітництва з такими партнерами як Фінляндія і Швеція. НАТО шукає можливості щодо надання більшої кількості консультацій і забезпечення більш детальною інформацією про події в Балтійському регіоні і за його межами. «Ми також розглянемо питання про те, як ми можемо проводити більше спільних навчань», зазначив пан Столтенберг.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.