Під час дводенного засідання Військового комітету 28 начальників Генеральних штабів країн Альянсу обмінялися думками щодо нинішніх і майбутніх викликів безпеці Альянсу і надали чіткі і рішучі військові поради Північноатлантичній раді напередодні засідання міністрів оборони країн Альянсу, яке відбудеться наступного місяця.

173-є засідання Військового комітету на рівні начальників Генеральних штабів відбулося у важливий для Альянсу час, в «новому і постійно мінливому середовищі безпеки, яке, на мою думку, стане новою нормою», –  підкреслив   під час прес-конференції генерал Кнуд Бартелс, голова Військового комітету НАТО.  

Начальники Генеральних штабів країн НАТО обговорили виклики на східному і південному флангах і необхідність в постійній адаптації НАТО і гарантуванні захисту усіх членів Альянсу від будь-якої загрози. «Ми удосконалили свою систему ознайомлення з обстановкою і розвідки, ми прискорюємо процес прийняття рішень, шукаємо нових шляхів роботи з нашими міжнародними партнерами і здійснюємо найбільше посилення нашої колективної оборони з часів холодної війни за допомогою Плану дій з посилення боєготовності (RAP). Ми також посилюємо боєготовність і доступність усіх наших збройних сил, очолюваних VJTF, які будуть повністю готові у 2016 році», –  зазначив генерал Бартелс.

Начальники Генеральних штабів країн НАТО скористалися нагодою зустрітись з представником України і підтвердити свою цілковиту підтримку суверенітету і територіальної цілісності країни, висловивши занепокоєння з приводу збільшення  порушень режиму припинення вогню з боку підтримуваних Росією сепаратистів, застосування важких озброєнь і продовження підтримки сепаратистів Росією. Зустріч з представниками країн-партнерів  НАТО дала змогу 28 начальникам Генеральних штабів підкреслити важливість зміцнення партнерств НАТО за рахунок спільної праці і навчань з метою посилення оперативної сумісності. «Партнерства є і надалі будуть важливим елементом роботи НАТО. Партнери служать з нами в Афганістані, Косові та беруть участь в інших операціях, вони також несуть жертви як і війська Альянсу, і працюють з нами в боротьбі проти тероризму і піратства», –  наголосив голова Військового комітету НАТО.

Насамкінець начальники Генштабів підтвердили взяті на себе міцні зобов’язання щодо поточних місій НАТО, високо оцінивши досягнення місії КФОР і обговоривши завдання, які усе ще залишаються в Афганістані, поточну місію «Резолют сепорт» («Рішуча підтримка») з навчання, надання порад і допомоги афганським силам і інституціям безпеки. «НАТО є найсильнішим військовим альянсом у світі і її місії і операції продовжують допомагати утримувати міжнародний мир і стабільність»,  – завершив генерал Бартелс.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.