Міністри оборони країн НАТО підтвердили свою незмінну підтримку України на засіданні Комісії Україна-НАТО в четвер 25 червня 2015 року. Під час переговорів з міністром оборони Степаном Полтораком міністри обговорили ситуацію в Україні і розглянули допомогу Альянса. Генеральний секретар Єнс Столтенберг підкреслив, що в Україні продовжують «діяти озброєні сепаратисти, що підтримуються Росією», але країна проводить реформи, незважаючи на серйозну економічну кризу. «Україна робить успіхи у вирішенні всіх цих проблем, і це добре», сказав він.

 

 

Міністри високо оцінили прихильність України до значних реформ в секторі оборони і безпеки. У той час як Генеральний секретар сказав, що для цього потрібні «терпіння і рішучість», він підкреслив, що Альянс продовжуватиме підтримувати Україну політичними і практичними методами, у тому числі через п'ять цільових фондів НАТО. Пан Столтенберг вітав «реальний прогрес» в роботі цільових фондів, сказавши, що «в останні дні ми запустили проекти з безпечного зв'язку та регіональної безпеки повітряного простору». Він додав, що Альянс «погодився створити новий цільовий фонд» на розмінування та протидію саморобним вибуховим пристроям. «Це життєво важливо для порятунку життя людей», сказав він.

Генеральний секретар також зазначив, що НАТО співпрацює з Україною з надзвичайного цивільного планування і ліквідації наслідків стихійних лих і буде проводити спільні навчання в цій області восени цього року. Генеральний секретар підтвердив, що всі союзники «підтримують суверенітет і територіальну цілісність України», а також як і раніше закликають Росію припинити дестабілізувати країну. «Народ України заслуговує на нашу підтримку, і ми сповнені рішучості розвивати наше партнерство з Україною», сказав він.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.