Відвідуючи Загреб в четвер 9 липня 2015 року, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вітав роль Хорватії в Південно-Східній Європі та її внесок у міцність Альянсу. Називаючи країну «надійним союзником», він висловив вдячність за участь Хорватії в місіях НАТО в Косово та Афганістані і високо оцінив провідну роль Хорватії в регіоні.

 

На спільній прес-конференції з Прем'єр-міністром Зораном Мілановичем пан Столтенберг подякував Хорватії за прагнення разом з іншими союзниками поліпшити оборонні можливості, в тому числі в галузі спеціальних операцій, оскільки НАТО намагається адаптуватися до нових викликів безпеці, що походять зі сходу і півдня.


Пан Столтенберг сказав, що виклики безпеці зростають і тому важливо, щоб союзники інвестували більше в оборону. Він привітав той факт, що економіка Хорватії піднімається, що є позитивним і для хорватів, і для НАТО, а економічне зростання забезпечує основу для збільшення витрат на оборону, про що союзники домовилися на саміті в Уельсі минулого року.


Генеральний секретар і Прем'єр-міністр Міланович також обговорили розвиток ситуації в регіоні Західних Балкан. Пан Столтенберг висловив вдячність за керівну роль Хорватії у прагненні зробити регіон ближчим до Європи і трансатлантичної сім'ї. Він підкреслив, що НАТО як і раніше буде підтримувати цей регіон, який є ключовим для стабільності в Європі.


Генеральний секретар також провів переговори з Міністром оборони Анте Котромановичем, Спікером парламенту Йосипом Леко та провідними депутатами. Генеральний секретар також відвідав Дубровник, де він зустрівся з Президентом Коліндою Грабар-Кітарович і з Міністром закордонних справ Весною Пусич. На відкритті Десятого щорічного форуму з політики розвитку в Хорватії він говорив про те, що безпека є основою розвитку, а розвиток – це запорука безпеки. Однією з важливих причин для позитивної трансформації Західних Балкан пан Столтенберг назвав
місію НАТО в Боснії і Косово, співпрацю Альянсу з ООН, ЄС і ОБСЄ, а також розширення НАТО та ЄС.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.