Північноатлантична рада зібралася на прохання Туреччини, щоб провести консультації відповідно до статті 4 Вашингтонського договору, яка свідчить, що "сторони мають консультуватися, коли, на думку будь-якої із сторін, територіальна цілісність, політична незалежність чи безпека будь-якої із сторін знаходиться під загрозою".

 

Туреччина просила про зустріч у зв'язку з серйозністю ситуації після недавніх терористичних атак, а також щоб проінформувати союзників про заходи, що вживаються.

На засіданні Північноатлантична рада обговорила загрози Туреччині. Ми рішуче засуджуємо терористичні атаки проти Туреччини, і висловлюємо наші співчуття уряду Туреччини і сім'ям загиблих в Суруч та внаслідок інших

нападів на поліцію і військових. Тероризм являє собою пряму загрозу безпеці країн НАТО і міжнародній стабільності та процвітанню. Це глобальна загроза, що не знає кордонів, національності, релігії; це загроза, з якою міжнародна спільнота має боротися разом.

Тероризм у всіх його формах і проявах не може бути виправданим. Безпека Північноатлантичного союзу є дуже важливою, і ми виражаємо свою солідарність з Туреччиною.

Ми будемо дуже уважно і надалі стежити за розвитком подій на Південно- Східному кордоні НАТО.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.