Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг і міністр закордонних справ Республіки Туніс зустрілися в Брюсселі в середу 9 вересня для переговорів з питань регіональної безпеки та подальшого розширення співпраці НАТО-Туніс. Після зустрічі з Генеральним секретарем міністр зустрівся з послами союзників на засіданні Північноатлантичної ради. З ними він обмінявся думками про партнерство Тунісу з НАТО в рамках Середземноморського діалогу та про виклики і загрози регіональній безпеці.

Генеральний секретар висловив співчуття народу Тунісу з приводу останніх терактів, і підкреслив, що жахливі акти екстремістів продемонстрували необхідність у поглибленні співпраці між НАТО і партнерами.

Пан Столтенберг підтвердив намір НАТО допомогти Тунісу у вирішенні нових проблем безпеки, включаючи тероризм, в рамках Середземноморського діалогу. Генеральний секретар і міністр погодилися з тим, що НАТО і Туніс повинні мати регулярний політичний діалог та зміцнювати сферу практичного співробітництва.

Політичні консультації, співробітництво в боротьбі з тероризмом, в кібер-обороні, оборонному плануванні і управлінні, публічна дипломатія та наукове співробітництво є пріоритетними напрямками у співпраці Тунісу з НАТО в рамках Програми індивідуального партнерства. Давній партнер НАТО Туніс приєднався до Середземноморського діалог у 1994 році.

Зустріч в середу в штаб-квартирі НАТО відбулася після візиту Прем'єр-міністра Тунісу Хабіба Ессід до НАТО в травні цього року.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.