Під час візиту до Праги в середу 9 вересня 2015 року Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг подякував американським військам за їх службу і значний внесок у забезпечення безпеки союзників. Разом з прем'єр-міністром Чехії Богуславом Соботка пан Столтенберг привітав солдатів і оглянув бронетехніку Stryker, що використовується військовим конвоєм під час подорожі з Німеччини в Угорщину. Подякувавши солдатам за їхню службу, пан Столтенберг сказав: «Ви робите дійсно важливу роботу, вкрай важливу для колективної оборони».

З 13 вересня по 21 жовтня близько 500 американських солдатів і 110 одиниць бронетехніки з США 4-ї ескадрильї 2-го полку Calvary будуть залучені до 800 км подорожі від бази в Німеччині через Чехію і Словаччину в Угорщину. Конвой під назвою Dragoon Crossing повинен запевнити союзників по НАТО в тому, що війська Сполучених Штатів готові допомогти в разі потреби. Це також дозволить військам регулярно взаємодіяти з місцевими жителями, яких вони зустрічають на своєму шляху через Центральну Європу.

Американські солдати, що зустрілися з паном Столтенбергом, є частиною військової одиниці, що готуватиме маршрут для транзиту конвою, запланованого на неділю та понеділок.

Генеральний секретар прибув до Чехії для переговорів з високопоставленими урядовцями. Пізніше в середу він мав намір зустрітися з прем'єр-міністром Чехії Богуславом Соботка, міністром закордонних справ Любомиром Заоралеком, міністром оборони Мартином Стропніцки та іншими високопоставленими урядовцями у Празі. Головна тема переговорів – адаптація НАТО до нового середовища безпеки.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.