У 2015 на конференції Військового комітету НАТО 28 начальників оборони підвели підсумки реалізації Плану дій щодо підвищення готовності, і погодилися, що умови зазначені в плані мають бути виконані вчасно до Варшавського саміту, запланованого на наступний рік. "Начальники оборони також згадали про необхідність швидкого переміщення сил і засобів НАТО по території Альянсу, оскільки НАТО відповідає за захист і безпеку союзників - 28 держав-членів", заявив генерал Петр Павел, голова Військового комітету НАТО, на прес-конференції в Стамбулі, Туреччина.

Майбутня позиція НАТО і довгострокова військова стратегія також були важливими питаннями, що обговорювалися начальниками оборони. Військовий комітет наголосив, що структура командування НАТО має залишатися міцною, гнучкою і здатною стримувати будь-які загрози або проблеми, що стоять перед Альянсом. "Щоб забезпечити безпеку, НАТО продовжує адаптуватися і реагувати на виклики, що надходять зі сходу та півдня", заявий генерал Петр Павел під час своєї прес-конференції.

Під час засідання з питань роботи місії в Афганістані "Рішуча підтримка" начальники генеральних штабів знову підтвердили свою прихильність місії і впевненість в Афганських збройних силах, що продовжують захищати населення. 

Начальники оборони підкреслили, що "Рішуча підтримка" залишається найбільшою місією НАТО. Крім того, обговорювалась також присутність НАТО після завершення місії.

Начальники генеральних штабів НАТО обговорили шляхи зміцнення партнерських відносин з Західними Балканами, підкресливши незмінну прихильність НАТО до регіональної стабільності, у тому числі через КФОР, співробітництво та євро-атлантичну інтеграцію.

Конференція закінчилася обранням генерал-лейтенанта Збройних Сил Королівста Нідерландів Яна Броекса на посаду наступного Генерального директора Міжнародного військового штабу.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.