«Україна може покладатися на подальшу політичну і практичну підтримку з боку Альянсу», – сказав Генеральний секретар НАТО членам Ради національної безпеки і оборони України у вівторок (22 вересня 2015 року) в Києві. «У ці важкі часи Україна може розраховувати на НАТО», – наголосив він.

Під час засідання Ради під головуванням Президента України Петра Порошенка Генеральний секретар обговорив реформи в Україні, поточну ситуацію на сході України і майбутнє відносин між НАТО і Україною. На цій зустрічі пан Столтенберг підписав дві угоди – одну задля офіційного затвердження дипломатичного статусу представництва НАТО в Україні, і другу – на підтримку України в сфері комунікацій. Офіційні представники НАТО і України підписали також третю декларацію на посилення технічної співпраці між НАТО і Україною у військовій галузі.

«НАТО надає Україні політичну і практичну підтримку», – сказав Генеральний секретар. – Ми підтримуємо вашу незалежність і територіальну цілісність, і ми підтримуємо цілковите виконання Мінських угод. Це залишається єдиним виходом з кризи». Генеральний секретар схвально відгукнувся про важкі рішення, які довелося прийняти країні в сфері політичних реформ, але за його словами, «це демонструє, що Київ виконує Мінські угоди. Важливо, щоб ви продовжували у тому ж дусі».

Пізніше під час візиту пан Столтенберг зустрінеться з Олександром Турчиновим, секретарем Ради національної безпеки і оборони, Володимиром Гройсманом, головою Верховної Ради, прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.

НАТО заснувала п’ять Цільових фондів, які вже функціонують. Втілюються проекти в галузі командування і управління, кібербезпеки, тилового забезпечення, медичної реабілітації і переходу від військової кар’єри до цивільного життя. НАТО також відрядила радників до Міністерства оборони і Генерального штабу, які працюють над питаннями військової реформи. НАТО і Україна також тренуються разом як у військовій справі, так у виконанні цивільних завдань, як, наприклад, спільні навчання з реагування на катастрофи «Україна – 2015», що відбуваються на цьому тижні.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.