Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг провів переговори з декількома світовими лідерами в Нью-Йорку напередодні відкриття Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй.

У вівторок (29 вересня 2015), Генеральний секретар і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зустрівся в рамках триваючого політичного діалогу між НАТО і Росією. Г-н Столтенберг і пан Лавров обговорили ситуацію в Україні, а також необхідність прозорості та передбачуваності щодо військової діяльності. Вони також обговорили ситуацію в Сирії.
У ході переговорів з прем'єр-міністром Іраку Хайдер аль-Абаді, пан Столтенберг обговорили зусилля НАТО обороноздатність для підтримки іракських сил безпеки, а також проблеми безпеки в регіоні. Він також зустрівся окремо з міністром закордонних справ Нової Зеландії М.Маккаллі для обміну думками щодо партнерства НАТО-Новій Зеландії та співробітництва за операціями.
Генеральний секретар також зустрівся з Лейлою Зерругі Спеціальним представником Генерального секретаря ООН з питання про дітей і збройних конфліктах.
У понеділок пан Столтенберг взяв участь у відкритті Генеральної Асамблеї ООН і звернувся до зустрічі на вищому рівні ООН з підтримання миру. Він провів переговори з главою виконавчої влади Афганістану і прем'єр-міністром Тунісу.
У середу, Генеральний секретар буде в Норфолку, штат Вірджинія, разом з Північноатлантичною радою та Військового комітету, щоб взяти участь у церемонії зміни командування ОЗС НАТО в трансформації.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.