Енергія є життєво важливою для суспільства і армії. І країни НАТО як і раніше надають консультації і розвивають свій потенціал, щоб внести свій внесок у забезпечення енергетичної безпеки. Зміна ландшафту енергії та її наслідки для безпеки для НАТО та країн-партнерів були у центрі уваги на першому Енергетичному Безпековому Стратегічному Обізнаному курсі, що відбувся у Школі НАТО в Обераммергау, який відбувся 2 жовтня.

Участь у тижневому курсі у Німеччині прийняло більше 40 студентів з 23 країн-членів і партнерів НАТО. Центр НАТО з енергетичної безпеки передового досвіду (РЄ), Військово-морська Аспірантура в Монтереї, відділ НАТО з проблем що розвиваються, а також Командування з трансформації ОВС та Союзне командування операцій, працювали разом, щоб підготувати програму.

Обговорювалися політичні, військові та економічні аспекти енергетики та розглянуті їх зв'язки з безпекою. Особливу увагу було приділено підвищенню енергоефективності у військових як крок, щоб скоротити витрати, знизити ризики і сприяти навколишньому середовищу.

"Курс знаменує собою новий етап в еволюції ролі НАТО в енергетичній безпеці", сказав Майкл Рюле, начальник відділу енергетичної безпеки в штаб-квартирі НАТО. "Скорочення енергії через багато питань безпеки, від геополітики до економіки. І звичайно школа НАТО зробила велику роботу по переформатуванні цієї теми в добре структурований матеріал" додав він.

Студенти слухали лекції з геополітики енергетичної безпеки, морської безпеки, кібер-оборони, ролі приватного сектора в забезпеченні енергетичної безпеки та інших суміжних дисциплін. Вони також працювали в синдикатах, щоб розвивати свої власні рішення, пов'язані з проблемами енергетики в галузі безпеки. РЄ Енергетичної Безпеки НАТО надали кілька спікерів.

Декан Школи НАТО полковник Тімоті Дріфке, висловили рішучу підтримку курсу. "Вивчення енергетичної безпеки було частиною моєї військової освіти. Я відчував, що прийшов час, щоб запропонувати такий курс для союзників і партнерів. Наша комендант, капітан Скотт Батлер, давно підтримує такий новий курс. Я радий, що ми змогли зробити так, щоб це відбулося" пояснив він.

Курс може стати щорічною подією.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.