У четвер (8 жовтня 2015 року) міністри оборони країн НАТО здійснили подальші кроки зі зміцнення колективної оборони Альянсу. «Ми посилаємо чіткий сигнал усім громадянам країн – членів НАТО: НАТО вас захистить. НАТО тут. НАТО готова», – сказав Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Міністри переглянули хід виконання Плану дій у галузі готовності. Цей План, який був прийнятий лідерами країн НАТО на саміті в Уельсі минулого року, забезпечує готовність НАТО відповісти на виклики середовища безпеки, яке постійно і дуже швидко змінюється.

Вони дали зелене світло завершеній військовій концепції посилених Сил реагування НАТО, в тому числі її структурам командування і управління. «Ми вже маємо все необхідне для того, щоб зробити Сили реагування сильнішими, швидшими і більш спроможними», – сказав пан Столтенберг. Міністри домовилися створити ще два Інтеграційних підрозділи військ НАТО (NFIU), або невеличкі штаби в Угорщині і Словаччині. Шість інших NFIU були активовані у вересні в Болгарії, Естонії, Латвії, Литві, Польщі і Румунії. Генеральний секретар також вітав оголошення Німеччини про те, що вона очолить Передові сили підвищеного рівня готовності в 2019 році , і плани Великої Британії включити в ротацію більше військ і направити їх до країн Балтії і Польщі для участі в тренуваннях і навчаннях.

Міністри оборони також обговорили ситуацію в Сирії і нещодавні порушення повітряного простору Туреччини російськими літаками. Генеральний секретар закликав Росію «відігравати конструктивну роль в боротьбі проти ІДІЛ», – зазначивши, що НАТО виражає рішучу солідарність з Туреччиною. Вони також обговорили стан безпеки в Афганістані. Генеральний секретар сказав, що члени Альянсу цього року будуть приймати рішення про рівень військ і місце їх базування. Це буде робитися на основі детальної оцінки стану безпеки, яка очікується найближчим часом.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.