На минулому тижні міністри закордонних справ НАТО одностайно погодилися запросити Чорногорію розпочати переговори щодо вступу до альянсу та стати двадцять дев'ятим членом альянсу.


Трохи менше десяти років тому Чорногорія стала незалежною країною, відновила свій суверенітет і зміцнила свої демократичні інститути в відповідності з європейськими стандартами. Завдяки роботі з НАТО, війська Чорногорії в даний час стають сильнішими. Початок офіційних переговорів про вступ до НАТО є ще одним важливим етапом до укріплення колективної безпеки.
НАТО не змушує будь-яку країну приєднатися до нього. І це запрошення не спрямована проти когось. Це для нашої спільної безпеки. Йдеться про вільний вибір Чорногорії бути частиною колективу.
Це не кінець подорожі для Чорногорії, але початок нового етапу. Процес приєднання є складним завданням. Це вимагає продовження реформ, особливо на подальше зміцнення законності та боротьби з корупцією. Чорногорія також повинна продовжувати формувати громадське розуміння і підтримку членства в НАТО.
Членство Чорногорії також принесе вигоди для НАТО. Це сприятиме подальшому зміцненню безпеки і стабільності на Західних Балканах, область довго стримували нестабільність і конфлікти. Чорногорія має славну військову традицію та досвід роботи в таких областях, як гірська війна та морська безпека. І членство Чорногорії продемонструє всім, хто прагне колективної безпеки, що двері альянсу залишаються відкритими.
Світ сьогодні більш непередбачуваний, ніж це було протягом багатьох десятиліть. Але коли союзники НАТО стоять разом на знак солідарності, вони сильні. Установчий договір Альянсу стверджує, що напад на одну країну є нападом на всіх. За більш ніж шість десятиліт НАТО несе відповідальність за безпрецедентний рівень безпеки в Європі. Після століття конфлікту, НАТО дала своїм членам стабільність і довіру, які повинні рости і процвітати.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.