7 грудня  в Хмельницькому національному університеті відбулася презентація інтерактивного проекту – інтернет-вікторини «НАТО КВЕСТ». Проект, що існує вже рік, підтримується Центром інформації та документації НАТО та Міністерством освіти і науки України. В заході взяли участь викладачі, студенти ХНУ та учасники АТО з Хмельницького.

 За словами автора проекту, президента Українсько-словацького центру партнерства Михайла Колібабчука, «НАТО КВЕСТ» незабаром буде перетворено на найбільш потужний український медіа-портал про Північно-Атлантичний Альянс.

 «В 2016 році планується відправка другої групи переможців «НАТО КВЕСТУ» до штаб-квартири НАТО. Місія України при НАТО в жовтні 2015 року високо оцінила ідею проекту. Так що чекаємо на продовження», - підсумував Михайло Колібабчук.

 Він також повідомив, що НАТО розширяє допомогу Україні в рамках програми «Наука заради миру і безпеки»; штаб-квартира Альянсу приймає на стажування українських випускників, а також продовжує підтримку проектів, спрямованих на реабілітацію та перенавчання учасників АТО. В таких програмах, маючи позитивний досвід попередніх років, буде брати участь і ХНУ, його працівники і студенти. Деталі таких програм та стажувань з наступного року буде описувати «НАТО КВЕСТ».

 В свою чергу радник міністра освіти і науки Сергій Пархоменко, який виступив перед студентами з лекцією про політичний і військовий аспект співпраці України з НАТО і який так само нещодавно побував з візитом в штаб-квартирі Альянсу, повідомив:

 «НАТО визнає конфлікт на Донбасі російською агресією. Саме НАТО з усіх міжнародних структур дає найбільшу дипломатичну, фінансову і політичну підтримку. Військові Альянсу готові до повноцінного військового конфлікту з Росією, хоча цього не прагнуть політичні лідери країн НАТО. В економічному і військовому змаганні Росії НАТО не перемогти», - розповів Сергій Пархоменко.

Про важливість співпраці України з НАТО найкраще сказали учасники АТО:

 "Думаю, якби Україна була в НАТО, нічого б цього не було, не було б цієї війни взагалі", - відзначив капітан ЗСУ Андрій Рибцов.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.