8 грудня 2015 року в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відбулася презентація всеукраїнського проекту – інтернет-вікторини «НАТО КВЕСТ» - http://natoquest.org. Проект засновано в 2014 р. ГО «ЧБЛ» та Українсько-словацьким центром партнерства за сприяння Центру інформації та документації НАТО в Україні та Міністерства освіти і науки України.

 

В заході взяли участь Михайло Колібабчук, автор проекту «НАТО КВЕСТ», президент Українсько-словацького центру партнерства, Сергій Пархоменко, радник Міністра освіти і науки України, Сергій Сотник, полковник, заступник начальника інституту, Андрій Рябека, лейтенант, учасник АТО, Даниїл Майоров, представник цивільного корпусу полку «Азов».

«Не треба боятися Росію у військовому плані. В одному з перших бойових виходів ми повністю розбили колону з хваленою російською технікою та знищили заступника командира терористичного батальйону «Восток». Але, звичайно, підтримка країн НАТО – це серйозна заявка на перемогу, спільно нам вдасться швидше перемогти Росію», - зазначив учасник АТО Андрій Рябека.

«Головна задача НАТО – не провокувати війну, а запобігати їй, а також швидко і оперативно усувати наслідки надзвичайних ситуацій та стихійних лих. Стандарти НАТО стосуються не лише сфери Збройних сил, але й служб із запобігання та ліквідації наслідків НС. Сподіваюся, стандарти НАТО будуть впроваджуватися і в Черкаському інституті пожежної безпеки», - розповів радник міністра Сергій Пархоменко.

«Проблема інформаційного вакууму довкола НАТО спостерігається однаково сильно що у Львові, що у Харкові, що в Черкасах. Ми в свій спосіб долаємо інформаційний голод і вплив російських стереотипів щодо Альянсу. Ми прагнемо, щоб нам краще задавали провокаційні питання, ніж мовчали під час зустрічей», - дякує курсантам за активність Михайло Колібабчук.

 «Важливо, щоб курсанти мали можливість зважено зробити вибір, якщо буде референдум по НАТО. Проект «НАТО КВЕСТ» - це можливість поїхати до штаб-квартири Альянсу і визначитися для себе, за НАТО він чи проти», - додав Денис Майоров.

Переможці вікторини та журналісти-автори найкращих дописів на сайті «НАТО КВЕСТУ» в розділі «НАТО блоги» і кращих матеріали в регіональних ЗМІ поїдуть наступного року до штаб-квартири НАТО в Брюссель.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.