10 грудня в Житомирському національному університеті імені Івана Франка відбулася презентація інтерактивного проекту «НАТО КВЕСТ» та дискусія студентського та викладацького колективу ЖНУ з відомими експертами – автором проекту, президентом Українсько-словацького центру партнерства Михайлом Колібабчуком, дипломатом, екс-керівником Координаційного бюро Кабміну з європейської та євроатлантичної інтеграції, головою правління Європейського руху України Вадимом Трюханом, радником міністра освіти і науки України, директором Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД Сергієм Пархоменком.

 

«Зараз і в найближчій перспективі не бачу іншої альтернативи для України, окрім вступу в ЄС і НАТО. Наскільки швидко ми можемо інтегруватися до Північно-Атлантичного Альянсу? Це може бути питанням 10 і більше років, а може і питанням лише 3-5 років, все може змінити випадок, як часто буває в політиці. Але нам однозначно треба спочатку досягти стандартів НАТО в Збройних Силах, та змінити політичні правила гра і якість політики всередині самої країни!», - каже Вадим Трюхан.

 «Важливим елементом успішної євроатлантичної інтеграції є обізнаність населення в питаннях що таке НАТО, як Альянс працює, що дає членство країні і людям. «НАТО КВЕСТ» - це цікавий і доступний спосіб дізнатися про НАТО більше. Для залучення ширшої аудиторії ми пропонуємо не лише інтернет-квест, але й конкурси для тих, хто цікавиться фотографією, дизайном, журналістикою. Переможців кожного з конкурсів за означеними напрямками чекає заохочення у вигляді поїздки в країни НАТО», - каже Михайло Колібабчук.

 «Що дає членство в НАТО кожному з нас, зокрема – кожному житомирянину? Це – боєздатна армія, допомога в ліквідації стихійних лих, це притік інвестицій, захищених міжнародною системою колективної безпеки, це фінансові вливання в український оборонний комплекс. А головне – убезпечення від військових конфліктів, які можуть провокувати різного роду «путіни», - додає Сергій Пархоменко.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.