НАТО відіграє важливу роль у зміцненні належного управління та зниження ризику корупції в секторі оборони і безпеки. Відзначаючи Антикорупційний день Організації Об'єднаних Націй, Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг сказав: "Ми повинні мати довгострокову перспективу і розуміти важливість реформи, будівництво інститутів і боротьбу з корупцією".

Створена програма в 2007 році і на сьогодні в ній приймають участь чимало країн-партнерів. Програма підтримує цілісність дієвих інститутів оборони і сприяє виповненню практики роботи. Метою є зміцнення прозорості та підзвітності.

Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 9 грудня Міжнародним днем ??боротьби з корупцією, з метою підвищення рівня інформованості про корупцію та її вплив на суспільство, і мобілізувати уряд для вирішення проблеми, як загрози для економічного розвитку, демократії та стабільності.

Побудова програми цілісності НАТО підсилює розуміння корупції як загрози для миру і стабільності, в тому числі в контексті операцій під проводом НАТО та місій. Будівництво цілісності також є частиною зусиль по створенню потенціалу на чолі з Альянсом на підтримку країн-партнерів. Програма фінансується за рахунок добровільних внесків в Цільовий фонд на чолі з Бельгії, Болгарії, Норвегії, Польщі, Швейцарії та Сполучених Штатів.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.