На цьому тижні в Женеві НАТО вперше взяли участь у 32-й Міжнародній конференції Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в якості спостерігачів. Організація офіційно зобов'язалися продовжувати предметний діалог з Міжнародним комітетом Червоного Хреста (МКЧХ), щоб визначити області, де навчання і виховання, які забезпечуються НАТО з міжнародного гуманітарного права, можуть бути розширені.

НАТО також зобов'язалися розглянути висновки доповіді МКЧХ "Сприяння військової оперативної практики, яка забезпечує безпечний доступ до надання медичної допомоги" у перегляді оперативних процедур планування і стандартів професійної підготовки.

Людські страждання сьогоднішніх конфліктів

"Ми вступили в еру, в якій збройні конфлікти більші в складності та кількості акторів, більші за тривалістю, ширше їх регіональний вплив, ширші в тактиці і використаної зброї. Насамперед, вони завдають більше жорстокості та людських страждань," - заявив президент МКЧХ Петер Маурер у своєму вступному слові.

Конференція, яка проводиться кожні чотири роки, є вищим дорадчим органом Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Це "дебати гуманітарних питань і прийнятті рішень, які направляють своїх учасників до проведення гуманітарних заходів. Це сприяє повазі і сприяє розвитку міжнародного гуманітарного права".

Учасників Червоного Хреста і Червоного Півмісяця більше 180, та понад 190 держав, які є учасниками Женевських конвенцій, спостерігачі від інших гуманітарних організацій і міжнародних організацій.

Діалог НАТО з МКЧХ

Зобов'язання демонструють всеосяжну підтримку Альянсу принципів міжнародного гуманітарного права і його готовність брати участь разом із міжнародним співтовариством, щоб просувати ці принципи на практиці. НАТО сприяє заходам по захисту цивільних осіб, які постраждали внаслідок збройного конфлікту у військовій доктрині Альянсу, освіти, професійної підготовки, планування, навчання і проведення операцій.

Це останній приклад позитивної тенденції в діалозі між НАТО і МКЧХ, яка отримала імпульс після підписання оновленого Меморандуму про взаєморозуміння між МКЧХ в червні 2012 року.

Відносини НАТО з МКЧХ охоплюють зобов'язання на рівні управлінського персоналу і регулярні обміни між Генеральним секретарем НАТО і президентом МКЧХ.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.