Генеральний секретар Йенс Столтенберг вітав тверду прихильність Албанії до НАТО під час візиту у Тирані в четвер (10 грудня 2015). Після переговорів з прем'єр-міністром Еді Рама, пан Столтенберг подякував Албанію за її незамінні внески до місії Альянсу в Афганістані та Косово, і за її зусилля по створенню оборонного потенціалу партнерів по НАТО Грузії та України. Підкреслюючи ключову роль Албанії в Західних Балканах, генеральний секретар додав, що співпраця в Тирані з сусідами робить "цінний внесок у безпеку в регіоні".

Генеральний секретар високо оцінив підтримку Албанії на відкритих дверях політики НАТО та інтеграції Західних Балкан в євроатлантичній сім'ї. Він зазначив, що рішення Альянсу розпочати переговори про вступ з Чорногорією відображає прихильність НАТО, щоб зберегти свої двері відкритими. "Це відображає нашу прихильність до стабільності на Західних Балканах, і нашу прихильність, щоб завершити наше бачення Європи - єдиної, вільної та мирної", - сказав він.

"Наша безпека ставиться під сумнів через різні обставини, і НАТО відповідає," - сказав пан Столтенберг. Він підкреслив, що Альянс є підвищення готовності своїх сил, і працює, щоб забезпечити додаткову підтримку для партнерів на сході і на півдні.

Пан Столтенберг вітав внесок Албанії в Глобальній коаліції проти ІГІЛ, зазначивши, що всі союзники грають роль. Він підкреслив, що "це не конфлікт між ісламом і Заходом; це конфлікт між екстремізмом і відкритим товариством. І ми повинні встати на захист наших цінностей ".

Під час свого візиту до Тирани, Генеральний секретар також зустрівся з президентом Буяр Нішані, міністром закордонних справ Дітмиром Бушаті та міністром оборони Мімі Коделі.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.