14 грудня в Кіровограді (Кіровоградський національний технічний університет) відбулася презентація інтерактивного проекту «НАТО КВЕСТ». Задача проекту – у цікавій формі спонукати людей досліджувати питання євроатлантичної інтеграції України, пропонуючи участь в інтернет-вікторині та інших онлайн-конкурсах про НАТО, які відбуваються в рамках проекту «НАТО КВЕСТ».

«Переможці конкурсів поїдуть у штаб-квартиру НАТО в Брюссель, а також в інші країни-члени НАТО, матимуть змогу відвідати літній табір «Євроатлантік-2016» та отримувати інші заохочувальні призи. Для журналістів регіональних медіа буде конкурс на найкращий матеріал в місцевих ЗМІ (друкований чи відеоматеріал), для блогерів – на найкращий допис в розділі «НАТО блоги» на сайті «НАТО КВЕСТ». Буде ще конкурс коротких відеороликів та інформаційних плакатів. Вся інформація про хід та результати конкурсів буде надрукована на сайті», - розповів автор проекту Михайло Колібабчук.

«Пришвидшити інтеграцію в НАТО – значить, наблизити перемогу над Росією у війні. Особливо важливо переломити хід подій в інформаційній складовій гібридної війни. Тому будемо більше виготовляти візуальної продукції, відслідковувати найбільш неадекватні матеріали про НАТО в медіапросторі. Будемо стимулювати пошук і спростування таких матеріалів - кожен, хто віднайде такий матеріал, буде отримувати додаткові бали в рамках «НАТО КВЕСТУ». Для авторів антинатівських псевдожурналістських досліджень введемо жартівливу номінацію «ватник тижня». А ще будемо проводити інформаційну роботу для учасників АТО – більшість з них не знає ані про стандарти НАТО, ані про діяльність Альянсу», - додав радник Міністра освіти і науки Сергій Пархоменко.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.